تبلیغات
☫بسیجیان ولایت☫ - مستمری‌بگیران تامین‌اجتماعی «سبد نوروزی» ندارند


☫بسیجیان ولایت☫
 
پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد


به گفته مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی سازمان «سبد نوروزی» برای بازنشستگان و مستمری‌بگیران در نظر نگرفته است، گفت: کارفرمایان باید در این خصوص اقدام کرده و این سبد را تخصیص دهند.

دکتر نوربخش در گفت‌وگو با خبرنگار«اجتماعی» خبرگزاری دانشجویان ایران، در ادامه از پیش‌بینی پرداخت «حق مسکن و خواربار» به بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی در بودجه 93 خبر داد.

وی در خصوص وضعیت بدهی دولت به تأمین اجتماعی و چگونگی بازپرداخت آن نیز گفت: بدهی دولت به این سازمان تجمیعی است و بیش از 60 میلیارد تومان برآورد شده است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: در حد بودجه عمومی دولت، مبلغی به منظور بازپرداخت بدهی یاد شده تعیین شده که نمایندگان نیز آنرا مصوب کرده‌اند که از طرف دولت به سازمان پرداخت خواهد شد.

وی همچنین در خصوص همسان‌سازی حقوق مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی با بازنشستگان کشوری اظهار کرد: این مهم در بودجه عمومی دولت لحاظ می‌شود، وقتی اینکار انجام شد، سازمان‌ آمادگی اجرایی کردن آن را دارد.

وی در ادامه با اشاره به ارتقای تشکیلات تأمین اجتماعی ساوه عنوان کرد: امکانات خوبی در ساوه وجود دارد و با توجه به بازدید به عمل آمده نسبت برطرف شدن نواقص موجود اقدام خواهد شد تا زمینه خدمت‌رسانی هرچه بیشتر فراهم شود.

طبقه بندی: اقتصادی،  اجتماعی، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 23 بهمن 1392 توسط عبدالهی
تمامی حقوق مطالب برای ☫بسیجیان ولایت☫ محفوظ می باشد